PradžiaPristatymas ir grąžinimas

 

Prekių pristatymas

Pristatymo būdai:

1. Pirkėjas atsiima Prekes Pardavėjo parduotuvėje FRANK WALDER, esančioje Prekybos centre G9, Gedimino pr. 9, LT-01103 Vilnius, darbo laikas I – VI  – 10:00-20:00 val. (VII – 11:00-18:00 ), telefono Nr.  +370 611 11822.

2. Per paštomatus. Jūsų užsakytos prekės bus pristatytos į artimiausią (pagal nurodytą gyvenamąjį adresą) paštomatą Lietuvoje. Siuntą išsiuntus, Jūs į savo pašto dėžutę gausite pranešimą su siuntos kodu.

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau. Paprastai po užsakymo apmokėjimo prekės Jums bus pristatytos per 1 – 3 darbo dienas Lietuvos teritorijoje.

Pristatymo kainos:

Prekes įsigijus už 30 EUR ar daugiau, Lietuvos teritorijoje Pirkėjui yra pristatomos nemokamai!

Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 30 EUR, siuntos pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje tik 3 EUR.

Neringos gyventojams siuntą galime pristatyti tik į Lietuvos pašto skyrių už papildomą mokestį.

Dėl pristatymo į kitas Europos šalis teirautis atskirai.

Už prekes, kurios siunčiamos į kitas šalis, atsiskaityti galima tik pavedimu per el. bankininkystę. Grąžinimai vykdomi kliento sąskaita.

Visais klausimais, susijusiais su preke, jos pristatymu, grąžinimu ir panašiai kreipkitės tiesiogiai į mus telefonu +370 611 11822 arba el. paštu info@modela.lt.

 

Prekių grąžinimas

Grąžinimo sąlygos:

Prekių grąžinimas yra vykdomas Pirkėjo sąskaita.

Grąžinant nepatikusią Prekę ir grąžinti Jums pinigus už ją, yra būtina laikytis šių sąlygų:

1)      grąžinama Prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

2)      Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

3)      Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos, nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.)

4)      grąžinama Prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5)      grąžinant Prekę būtina pateikti sąskaitą faktūrą.

Grąžinimo terminai:

 Prekę, jeigu ji yra nenaudota, galima grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Grąžinimo būdai:

1. Į Pardavėjo parduotuvę FRANK WALDER, esančią Prekybos centre „GO9“, Gedimino pr. 9, LT-01103 Vilnius, darbo laikas:  I – VI  – 10:00-20:00 val. (VII – 11:00-18:00 val.).

2. Kurjerio pagalba.

Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turite susisiekti su Pardavėju telefonu +370 611 11822 arba el. paštu info@modela.lt.

Pinigų grąžinimo procedūra:

Grąžinus Prekę, Pardavėjas įvertina ar Prekė grąžinta laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai už Prekę negrąžinami. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo grąžinamos Prekės gavimo.

Aukščiau išvardintos sąlygos yra sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, elementaria logika bei protingumo, sąžiningumo ir teisingumo kriterijais.

Jeigu jums netiko Prekės dydis, nenaudotą prekę galima pasikeisti Parduotuvėje arba grąžinti Prekę per kurjerį, ir tinkamą Prekę pirkti iš naujo.

SALIKELIS.LT nekuria Pirkėjams jokių papildomų kliūčių ir stengiasi lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Mūsų tikslas paprastas – kad tiek mūsų Pirkėjai, tiek ir Pardavėjas liktų patenkinti …